recenze

Spokojenost zákazníků s nabízenými službami je naše priorita, proto zveřejňujeme recenze našich klientů.  Každý klient má možnost se veřejně vyjádřit k našim službám a pomoci potencionálním zákazníkům při výběru revizního technika.

Napsali o nás

posouzení instalace FVE

Rated 5 out of 5
26 července, 2023

Pan Krajíček hned od počátku působil seriózně a je patrné, že problematice velice dobře rozumí. Dokázal mi všechny problémy velice jasně vysvětlit. Na základě jeho výstupní zprávy jsem schopen si zkontrolovat, že došlo k nápravě.

Jakub

Posouzení FVE na rodinném domě na dálku, online a telefonicky

Rated 5 out of 5
29 dubna, 2023

Pan Krajíček má spoustu znalostí jak technických tak i co se týče papírování okolo FVE a toho co je v normách. Byla s ním skvělá spolupráce protože mi dokázal poradit a sepsat co přesně má instalační firma dodat a co chybí. Například i takové věci jako že dokumentace není dostatečná. Stačilo pak vzít jeho email a přeposlat instalační firmě znění Podle normy XXXX chybí YYY takže argumentaci provedl pan Krajíček za mě.

Naše spolupráce probíhala na dálku protože bydlím daleko a takto jsme se domluvili, posílal jsem detailní fotky a dokumenty a telefonovali jsme a pan Krajíček reagoval obratem. Poradil mi ohledně uchycení kabelu na střeše, průchodu střešní taškou, dimenze kabelu v domě kde firma použila pouze 5×2,5 namísto 5×4 a ohledně projektové dokumentace.

Všem ho můžu doporučit a za pár let až bude potřeba ověřit stav FVE si jej pozvu.

Ivo Novosad, Želešice

Posouzení FVE

Rated 5 out of 5
13 dubna, 2023

Protože jsem se obával kvality provedení instalace FVE, v předstihu před vlastní montáží jsem se domluvil s panem Krajíčkem na spolupráci ve formě fyzické přítomnosti po celou dobu instalace panelů na střechu (1 den) a dále na posouzení elektrického zapojení instalace, které následně proběhlo o několik dní později. Nyní, na základě vydané zprávy o posouzení FVE od pana Krajíčka, nutím instalační firmu k nápravě, která po vrácení konečné faktury začíná konečně konat. Toto vše řeším i přesto, že jsem si jako dodavatele vybral velkou společnost, která funguje současně i jako dodavatel elektrické energie a zásadní nedostatky v jejich plnění jsem neočekával. Po této zkušenosti musím opravdu tuto službu vřele doporučit, protože bez ní bych jako neelektrikář nebyl schopen argumentovat dodavatelské firmě a pan Krajíček je skutečný profesionál, který sype normy z rukávu a je schopen být plnohodnotným oponentem i velké dodavatelské společnosti.

Michal Kámen